top of page

Naha alla kandes toimib kui magnet, mis tõmbab pigmendiosakesi
endasse ja mille nahk tõrjub endast välja. Esialgu võib eemaldamist vajav
töö tunduda veel erksam ja tugevam, kuna aine tõstab pigmendi/tindi
pinnale.

Tihedalt pigmenteeritud töö puhul võib vaja minna korduvprotseduure.
Aega uute protseduuride vahel peaks jääma püsimeigi puhul 1,5 kuud
ning tätoveeringu puhul 3-4 kuud. Tätoveeringu puhul saab korraga
eemaldada 5*5 kuni7*7cm ala, et kehale mitte liigset traumat tekitada

Rejuvi on võrreldes teiste eemaldusmeetoditega vähem valulik ja ka
soodne. Paljuski samalaadne, kui pigmenteerimine. Ka ei jää Rejuvi eemaldamisega arme, kui teda õigesti kasutada, erinevalt nt. kirurgilisest eemaldamisest (soovimatu osa lõigatakse välja ja õmmeldakse kinni või siirdatakse uut nahka). Võrreldes lasereemaldusega, on Rejuvi plussid, et saab eemaldada kõiki pigmenditoone. Laser nt. ei näe valget, rohelist, sinist ning punase võib moonutada hoopis roheliseks (selleks on 50% võimalus). Ka laser võib olla väga valulik ning seda meetodit ei tohi kasutada skalbil, kuna tekitab kahjulikke molekule.

Kindlasti ei ole hea mõte katta soovimatut pigmenti beeži pigmendiga. Muud pigmendid kuluvad nahalt varem või hiljem, kuid valget sisaldavad toonid on eluaegsed ja ei kao eemaldamata kunagi! Naha tooni kasutatakse vaid armidel, mis on nahast teist tooni, ning kuhu melaniini ei teki enam kunagi.

Ekslikult arvatakse, et Rejuvi kasutamine on ohtlik ja kahjustab nahka või koguni armistab. See juhtub vale kasutamise tagajärjel. Ainet ei tohi viia liiga sügavale ning teenuse pakkuja peab teadma, mis piirkonnas ja millist tööd eemaldades, millist nõela peab kasutama või mitu korda võib ühel protseduuril ainet nahale kanda ja kui sügavale naha alla minna. Õigel kasutamisel on Rejuviga eemaldamine ohutu ning efektiivne.

Oluline on, et klient ise koorikuid nokkima ei hakkaks - see on suur põhjus, miks armid võivad tekkida!

Protseduuri järgselt saab klient kaasa koduse hoolduse jaoks spetsiaalse kreemi. Seda tuleb kasutada 1*päevas, enne magamaminekut. Kreemi peab kasutama, kuni koorikud on eemaldunud (1-1,5 nädalat). Ka peab piirkonda vee eest kaitsema, s.t et ei laseks duši all liguneda. Siiski peab puhtust hoidma ja niiskete vatipatjadega õhtul puhastama vanast kreemist ning päevasest tolmust.

35303856_1816487941990538_82413368785449

Rejuvi ehk pigmendi eemaldamine 

 

Rejuvi on soovimatu tätoveeringu, püsimeigi või microbladingu 
eemaldamise võimalus. Tegemist on keemilise eemaldamisega. On
üks
vanimaid eemaldajaid, loodud umbes 20 aastat tagasi ning
Ameerikas 
patendeeritud.

Rejuvi koduse hoolduse juhend

 

  1. Töödeldud ala peab püsima kuivana terve paranemise aja. Kui pind on märjaks saanud, tupsuta ettevaatlikult kuivaks (nt. majapidamispaberiga - see ei lagune ja imab vedelikku hästi).

  2. Töödeldud alale moodustub kärn, mis eemaldub loomulikul teel 7-14 päeva jooksul. Ära kraabi või eemalda koorikut enneaegselt, kuna see soodustab armide teket ja pikendab paranemise aega. Kasuta vetthülgavat plaastrit või sidet duši all käies. Väldi ujumist, vees ligunemist, sauna ja aurusid. Lühike kontakt veega (1-2 minutit), on lubatud, aga ilma seebita või lastes veejuga otse töödeldud pinnale. Sellise veekontakti järgselt kasuta tupsutades kuivatamist, nt majapidamispaberiga. Seejärel anna aega õhu käes kuivamiseks. Ära lase kärnal pehmeneda/vettida.

  3. Kui juhtub, et tekib põletik või bakterid, steriliseeri piirkond 2% vesinikperoksiidiga ja kasuta seejärel erikreemi, mida apteeker soovitab. Kui põletik siiski ei taandu või on ebanormaalselt punane, peab pöörduma arstile, et saada antibiootikumid (nt. penitsilliini).

  4. Kui koorik on eemaldunud, näib nahk esialgu punerdav, mis võib püsida mitmeid nädalaid. Nahk taastub normaalset nahatooni 2-3 kuu jooksul.

  5. Kui paranemise perioodil esineb töödeldud piirkonnas sügelust, ära kraabi nahka. Liigne kraapimine võib tekitada armistumist.

  6. Kui värv ei ole täielikult eemaldunud, tohib uue eemaldusprotseduuri teha uuesti, kui nahk on täielikult paranenud (tavaliselt 2 kuu pärast).

  7. Korduvprotseduur on väga tavaline eemaldades püsimeiki, microbladingut või tätoveeringut. Kui sul esineb põletikku, võta viivitamatult ühendust, et saada abi hoolduseks. Häda korral pöördu viivitamatult artsile.

bottom of page