top of page

Protseduuri tulemusel vähenevad kortsud ja pigmendilaigud, armid

muutuvad siledamaks, venitusarmid muutuvad heledamaks, tõuseb

nahatoonus ja paraneb nahavärv. Plasma on aine neljas olek ja koosneb

osaliselt ioniseeritud gaasist, mis sisaldab aktiivseid radikaale

(O3, NO, OH-, H2O2, aatomhapnik). Värskeimad uuringud on leidnud, et

madala temperatuuriga plasma deaktiveerib tõhusalt eluskudedel asuvaid mikroorganisme, kiirendab vere hüübimist, rakkude jagunemist ja haavade paranemist.

 

Kõige huvitavam on just plasma selektiivne toime. Külm plasma põhjustab raku adhesiooni pöörduvat langust, rakumembraani läbilaskvuse ajutist suurenemist jastimuleerib rakude jagunemist. Seda kasutatakse naha noorendamiseks ja kortsude vähendamiseks. Seda tehnikat kasutatakse nii iseseisvalt kui ka koos teiste esteetiliste protseduuridega kosmetoloogia valdkonnas.

Uuringud on näidanud, et külm plasma ravib edukalt aknet, rosaatseat, dermatiidi, keratoosi ja küünte seenhaigusi. Peale protseduuri on nahk siledam, näeb oluliselt noorem välja, on parem kosmeetiliste ainete imenduvus.

Koos Purebeau Coldblastiga kõik raviprotseduurid on 5 korda tõhusamad! Rakumembraani läbilaskvuse suurenemise tõttu suureneb kudede vastuvõtlikkus kosmeetiliste preparaatide suhtes märkimisväärselt!

Külma plasma protseduur ei võta palju aega (alates 3 minutist), mõju on kontaktivaba ja valutu.

Ja selle tulemusi on raske ülehinnata!

74583682_2134467530192576_84035824335422

Coldblast

 

Purebeau Coldblast aparaati kasutatakse iseseisva protseduurina või
vahetult pärast Fibroblast protseduuri, mõjutades töödeldud piirkonda 4-5 minutit. Külm plasma meditsiinis ja kosmetoloogias kogub hoogu tänu oma ainulaadsetele omadustele ning sellest saab kõrgkvaliteediline alternatiiv
süste- ja laserprotseduuridele. Külma plasmaga naha töötlemisel on kahekordne toime - antibakteriaalne ja taastav, mille effektiivsus on kohati

suurem võrreldes teiste kosmeetiliste protseduuridega, sellel pole vastunäidustusi ja seda saab läbi viia igal aastaajal.

bottom of page