top of page

Õppetasu maksmisega seotud info

  • 1200 € (3-päevane baaskoolitus komplektita)

  • 2000 € (3-päevane baaskoolitus + stardipakett)

Hinnas sisalduvad kõik koolituse käigus olevad vajalikud töömaterjalid.

Kõik koolitusel ja kodus õppimiseks vajalikud materjalid (masin, pigmendid, lateks, nõelad, otsikud, pigmenditopsikud, masinakile, kilepõlle, kummikindad jne) annab koolitaja esimesel praktikapäeval. Masin tuleb tagastada viimasel praktikapäeval.

 

Stardipakett sisaldab kõike vajalikku püsimeigi protseduuridega iseseisvalt alustamiseks:

1. Püsimeigi aparaat Ava GT Mini Tattoo Pen Tattoo Kit või microblading käsitööriist

2. Nõelad 10 tk

3. Pigmendid 3 tk

4. Pigmendisõrmused 10 tk

6. Mõõteriistad

7. Õppematt, harjutusmatt

 

Koolitus toimub koolitaja püsimeigi aparaadiga.

Õpilane saab kaasa koduseks õppimiseks teoreetilise õppematerjali, mis sisaldab kõike vajalikku.

 

NB! Püsimeigi masin tuleb õpilasel peale koolitust ise soetada. Koolitaja aitab püsimeigi masina valikul. Masina hinnad on vahemikus 200-4000 €. Iga õpilane leiab kindlasti omale sobiva masina!

 

TASUD JA TOETUSED

• Registreerimise tasud ei kuulu tagastamisele. Kool ei tagasta tasutud koolitustasu koolitusele tulemata jätmisel, ükskõik mis põhjusel see ka ei oleks. Kool ei võta enda peale vastutust nende eest, kes on teinud registreerimistasu, kuid ei ole võimeline maksma välja koolituse lõppsummat. Kui Kool ei saa koolituse eest täielikku summat enne koolituse algust, siis registreerimistasu ja broneeritud koht annulleerub ning registreerija ei ole lubatud koolitusele.

• Kui õpilane ei ole võimeline osalema kinnitatud koolitusel või lõpetama koolitust, siis tagasimakseid samuti ei toimu. Õppetasu tagastamine toimub vaid juhul, kui õpilane on raskelt haigestunud ja ei saa arstitõendi alusel koolitusest osa võtta.

• Kui õpilasel on koolitustasu makstud ja ta tühistab oma broneeringu 1 nädal enne koolituse algust, tagastab kool koolituse maksumuse 50% ulatuses, kui õpilane tühistab oma broneeringu hiljem, koolitustasu ei tagastata

• Koolitatava mitte ilmumisel koolitusele kokkulepitud ajal ei kuulu koolitustasu tagastamisele.

• Kui koolitus annuleeritakse mõjuva põhjusega, on koolitataval õigus sissemakstud summa tagasi saada.

• Mõjuvaks põhjuseks loetakse: koolitatava või temale lähedase inimese (elukaaslase, abikaasa, vanemate, lapse) haigestumist, surma või sattumist õnnetusjuhtumisse; tulekahju; suur varaline kahju.

• Õpilasel on võimalik taotleda finantseerimist Liisi Väikeliisingu poolt, vastavalt nende tingimustele.

bottom of page