top of page

LUKSUSLIK MASSAAŽITOOL MIOTTO?
 

Luksuslik massaažitool Miotto on suurepärane valik massaaži nautimiseks tervele perele. Tool on varustatud nii automaatsete, kui manuaalsete programmidega. Vereringe elavdamiseks on abilisteks õhkpadjad, mille tugevused on reguleeritavad. Ideaalseks massaažikogemuse saavutamiseks tuleb ainult valida meelepärane programm.

Arvukate programmidega varustatud Miotto on ideaalne abiline erinevateks momentideks päeva vältel. Alusta hommikut “Refresh” – nimelise programmiga, mis turgutab keha ja valmistab ette vaimu eesootavaks päevaks või lõpeta õhtu enne unne suikumist lõõgastava “Relax” – massaažiprogrammi saatel. Kokku üheteistkümne programmiga varustatud Miotto sobitub kõigi selle kasutajate soovidega – pinges seljalihaste leevendamiseks on võimalus kasutada punktmassaaži
funktsiooni, mille tulemusel töötavad seljarullikud täpselt Sinu poolt valitud kohas ning leevendavad sundasenditest tekkinud valusaid lihaskiude. Õhkpatjade viis erinevat tugevusastet parandavad vereringet terves kehas, mis omakorda kajastuvad paremas enesetundes ja energiataseme kasvus. Massaažiseansi ettevalmistamiseks on hea kasutada alaseljasoojendus
funktsiooni. Nii nagu massöör soojendab enne algavat seanssi ülesse masseeritavad lihasgrupid, valmistab ka massaažitool. Miotto  suur programmide arsenal on suurepärane koduseks 

2-1024x939.jpg

kasutamiseks nii noorematele, kui vanematele inimestele – regulaarne massaaž tagab parema enesetunde ja soodustab stabiilselt head und.

Inimselgroo kuju järgivad S-Track massaažitoolid alustavad oma tööd kaela juurest ning jõuavad viimaks välja nimmepiirkonda, kust algab tavaliselt seeliku- või püksivärvel. Kuigi ka L-Track masinad järgivad meie selgroo loomulikku kuju, liiguvad nende toolide rullikud nimmepiirkonnast oluliselt edasi, pakkudes horisontaalselt liikuvate rullikute abil lõõgastust ka tuharalihastele ning reie keskosale. Pikk haardeulatus on L-Track masinate suurim eelis, sest istmik, mis on üldjuhul kogu meie tööpäeva passiivses olekus, saab selles massaažitoolis teiste kehaosadega võrdselt hoolt.

Massaažitoolil Miotto on kuus automaatset programmi. Programm Extend meenutab tugevat tai massaaži ja kasutab selle sõtkumis- ja venitamistehnikaid; Relax valmistab õrna massaaži abil keha ette lõunapausiks või puhkuseks; Referesh keskendub intensiivse treeningu järel lihaste lõõgastamisele ja vereringe parandamisele, et keha loomulik taastumine kulgeks võimalikult efektiivselt; Neck and Shoulder ning Waist and buttocks hoolitsevad aga eeskätt vastavalt kaela- ja õlapiirkonna ning keskkoha ja selgroo eest. Lisaks automaatprogrammidele saab kasutaja masina funktsioone ka manuaalselt seadistada. Kõigi massaažiprogrammide tugevust on võimalik ise valida – just nii, nagu päris massööri juures.

Selgroo dekompressiooni ja massaažirullikute mõju tõhustumist pakuvad kaks kaalutaoleku asendit – üks tugevam, teine veidi õrnem. Asend, kus massaažitool jalad südamest kõrgemale tõstab, aeglustab pulssi ning parandab vere ringlemist kehas. Mõlemad omadused aitavad massaažirullikutel ja õhkpatjatel oma tööd oluliselt tõhusamini teha.

massaažitool-miotto1-690x690.png

Miotto massaažitooli kõrgetasemelise tehnoloogia poolt pakutav 125-sentimeetrine massaaživõte ulatub tuhara- ja reie keskosa lihasteni. See tagab kasulikuma, inimkäte tööga sarnaneva massaažikogemuse, ning leevendab istuvast tööst tekkivaid vaevusi.

Selgroogu mööda jooksevad suured närvikimbud, millesse kogunevate pingete tulemuseks on selja kangus ja väsimus. Massaažitool Miotto sooritab kaelalülidest reie keskosani pikki, katkematuid survestatud massaaživõtteid. Lisaks pingelangusele ja vereringe paranemisele parandab see funktsioon ka seedeprotsesse.

Selles massaažitoolis saab kasutaja kogeda metronoomitaktis kulgevat edasi-tagasi liikumist. Seesugune tehnoloogia tekitab kiiktoolis istumise tunde ja rahustab stressist kurnatud keha.

Väga suur osa meie keha stressist salvestub jalgadesse: seetõttu pakub massaažitooli Miotto jalaosa taldadele, tallavõlvidele, kandadele ja pahkluudele sõtkuvat, rullivat ja kiigutavat süvamassaaži. Igal õhkpadi ja rullik hoolitseb spetsiaalse jalatallapiirkonna eest, tuginedes põhimõttelt tavaliselt pöidla ja sõrmede abil tehtavale refleksoloogiale ehk tsooniteraapiale. Refleksoloogia põhiidee järgi peegeldub erinevate organite ja kehaosade kurnatus jalatalla kindlates tsoonides, mille masseerimise tulemusel on võimalik need pinged kehast vabastada.

Kuna valdav osa stressist jääb püsima seljalihastesse ning nende masseerimine nõuab erilist hoolt, valmistab massaažitooli Miotto soojendusfunktsioon seljalihased eelseisvaks massaažiks ette. Küttemoodulid soojenevad õrnalt ning vähendavad järk-järgult valu, lõdvestavad lihaseid, taastavad terve vereringe ja lihaste sitkuse ning muudavad keha rullikute reguleeritavale intensiivsusele vastuvõtlikuks.

Käte, randmete, õlgade, vööpiirkonna, tuharate, reite, säärte, jalataldade ja pea juures asuvad õhkpadjad jäljendavad inimkäte tööd. Padjad lastakse vaheldumisi õhku täis ning õhust tühjaks ning nende õrn kiigutav liikumine, sügavuti sõtkumine, rahustav lainetamine ja väänav-rulliv masseerimine pakuvad igale piirkonnale spetsiifilist massaaži. Seesuguse meetodi tulemuseks on hapnikurikka vere liikumine kehas, vereringe üldine paranemine ning loomulikult kogu keha sügav lõõgastus.

VASTUNÄIDUSTUSED
 

Massaažitooli kasutamine ei ole soovitatav südamestimulaatori,
 osteoporoosi, raseduse või väga raskekululiste haiguste puhul.

bottom of page